lara-croft-and-the-temple-of-osiris-02
26/01/2015
Kategorie: Akční, Novinky, PS hry

Lara Croft and The Temple of Osiris nepřekvapí, ale pobaví

Izometrická podoba nejznámější archeoložky na světě spolu se třemi jejími známými přináší nové dobrodružství při vykrádání hrobek. Lara Croft se svými proklatě krátkými šortkami a kolty opravdu nízko se objevuje v prostředí, které jí není nijak neznámé, a to ve starověkém Egyptě. Z hlediska opravdové poutavosti prostředí okolo The Temple of Osiris nijak nezklame, ba naopak. Fakt, že se příběh odehrává na platformě PS4 již tak veselý do jisté míry být nemusí. Milovníci her s Larou Croft by jistě ocenili i PC verzi.

lara-croft-temple-of-osiris_02

Příběh klidně pro 4 hráče

Herní svět je v The Temple of Osiris poměrně rozlehlý a na jeho počátku je především Lara Croft a její horkokrevný sok Carter Belle. Oba společně probouzejí k životu boha Seta, který nechce pochopitelně nic jiného než zničit současný lidský svět. Hra je určena v maximu pro celkem 4 hráče, takže akce je v ní až nad hlavu. Klidně tak u konzolí může sedět více lidí dokonale se bavit.

Probuzení více bohů…

Ve hře dojde k probuzení většího množství bohů. Jde především o Isis, Horuse a také Osirise. Ostatně jeho jméno figuruje již v samotném názvu hry. Finálním bossem je ale Set, kterého můžete zničit pouze tak, že zkompletujete veškerou Osirisovu magickou výzbroj. Zajímavý je hlas Lary Croft, který je nový. Patří Keeley Hawesové. Typický britský přízvuk jí nikdo nevezme, ale hlas archeoložky je poměrně povedený.

lara-croft-temple-of-osiris_03

Pohodlné ovládání

Hratelnost je naprosto skvělá, jelikož jedna akce střídá druhou. Ovládání pro vás nebude nijak složité. Klasická ovládací metoda je pro tento žánr jako stvořená. Dvě páčky vám Laru Croft rozhýbou a mířit budete také spolehlivě.

Výhody

-          možnost kooperace

-          akce střídá akci

-          zajímavé grafické provedení

-          exkurze od starověkých dějin

-          sexy postava Lary Croft

Nevýhody

-          jednoduchý příběh

-          nudné sekvence naplněné neustálým ničením

-          neoriginalita

-          rozvoj postavy

Pokud máte rádi Laru Croft, pak neváhejte a vyzkoušejte i tento díl.


Zdroje obrázků: http://www.incgamers.com/2014/10/lara-croft-and-the-temple-of-osiris-dev-diary-discusses-four-player-co-op

http://archaeologyoftombraider.com/2014/08/10/photo-gallery-lara-croft-the-temple-of-osiris-demo-screencaps

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==