lords-of-the-fallen-5
20/04/2015
Kategorie: Akční, Novinky, PC hry

Lords of the Fallen

Když je nepřítel obrovsky vysoký a vy samotní máte se svou postavou pouze zlomek jeho výšky, pak nastává problém. Pokud je navíc po zuby ozbrojený a vy máte pouze a jedině obyčejnou dýku, potíže se dvojnásobí. Všemu navíc ještě mlčky přihlíží atmosféra hřbitova, která je maximálně ponurá a smutná. I tak ale můžete v řežbě vytěžit z minima úplné maximum. Lords of the Fallen vám to totiž umožní. Chyby ale neodpouští…

Lords-of-the-Fallen-4

Na začátku jste v podstatě nula

Hratelnost Lords of the Fallen je poměrně dobrá, nicméně musíte se hned na počátku smířit s tím, že na kvalitní boje se budete muset dlouhodobě připravovat. Poměrně diskutovaná je penalizace smrti. Na rozdíl od Dark Souls je řešena poněkud více jednoduše a vlídněji směrem k samotnému hráči. Zkušenosti můžete mimo jiné zanechávat ve speciálním portálu. Velmi pohodlné je i umístění záchytných bodů, které nejdete v průběhu celé hry. Nebudete tak neustále začínat od úplného startu.

lords-of-the-fallen-1

Míra detailů je kouzelná

Typická je pro Lords of the Fallen i maximální možná míra detailů. Při práci s hlavním hrdinou Harkynem se můžete spolehnout na to, že si budete moci vychutnat každý kousek grafiky. Těžce vybojované zkušenosti pak budete pomalu měnit ve vlastní zlepšené schopnosti. Pokud tak učiníte, již nenajdete cestu zpět. Půjdete již předem stanoveným a pečlivě vybraným směrem. Určitě nerubejte pouze nepřátele, ale snažte se procházet hrou v logickém sledu. Útoky jsou ale mnohdy sladké.

Atmosféra na jedničku

Vynikající je v této hře zejména atmosféra. Zasněžený klášter v kombinaci s ukrutně strašidelnými kryptami vyvolávají v hráči skutečné emoce. Když se navíc otevře brána do vesmíru, není co řešit. Rozpadlé hradby po tmě se sněhem vypadají také moc hezky. Design se zkrátka povedl, a tak není od věci si tento titul pořídit.

Zdroj obrázků: http://www.forbes.com/sites/erikkain/2013/06/17/lords-of-the-fallen-looks-like-a-next-gen-dark-souls/

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGFydG5lci5rb2tpc2thc2hvcC5jei9yb3RhdG9yL2tpZC8xL2FmZmlsaWQvNnZ2aHNnZW4vdmVsaWtvc3QvMjUweDI1MC9tZXRvZGEvZGlyZWN0aWQvIiB3aWR0aD0iMjUwIiBoZWlnaHQ9IjI1MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHNjcm9sbGluZz0ibm8iPjwvaWZyYW1lPg==